Avon Temsilcisi Ol

Geçtiğimiz aylarda satışa çıkmasına karşın kısa bir sürede büyük bir satış rekoruna ulaşan Avon Femme kadınların gözdesi olmuş gibi görünüyor. Çok iddialı bir giriş yapan koku aynı zamanda kısa sürede satışa sunduğu devam ürünleri ile kadınlar üzerinde kalıcı ve hakim olacağını gösterdi. Sadece kadınlara yönelik olarak geliştirilen Avon Femme EDP sadece kokusu ile değil kampanyaları ilede kalıcı olduğunu göreceksiniz.

Can alıcı çiçek kokusu

Avon Femme Bayan Parfüm
Hafif, kalıcı ve etkili bir parfüm olan Avon Femme EDP çiçeksi kokuların vazgeçilmezi manolya, gardenya ve şeftali kabuğu ile muhteşem bir deneyim sunarken bulunduğunuz her ortamda ferahlık ve gizemli bir hava oluşturan meyveli kokular ise yasemin, armut ve greyfurt özlerinden oluşmaktadır. Parfümlerin olmazsa olmazı misk ve amber ise yine sizi farklı dünyalara götürecektir. Normal fiyatı 67 TL olan bu kokuyu kampanyaları sıkı takip eden biriyseniz sadece 30-35 TL gibi bir rakama satın alma imkanı bulursunuz.

Devam Ürünlerini Mutlaka Deneyin
Genelde deodorant olarak sunulan devam ürünleri Avon Femme EDP için biraz farklı olup, her biri 150 ml boyutunda olan duş jeli ve parfümlü vücut losyonu’ndan oluşmaktadır.

32,50 TL Fırsatı Kaçırmayın
Geçtiğimiz kampanya muhteşem bir hediye seti ile karşımıza çıkan Femme EDP 2015 Yılının ilk kataloğunuda fırsatlarla geçiriyor. %60’a varan indirimlerle sadece 32,50 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ürün Kodu:33295