Avon kampanya 11 kataloğu olarak 21 eylül – 12 Ekim tarihleri arasında geçerli olan Avon kampanya 11 kataloğunda yer alan en yeni ve kaçırılmayacak fırsatlarla satışa sunulan Avon parfüm çeşitleri aşağıda yer alacaktır.

Avon Kampanya 11 Yeni Parfümler

Avon parfüm serisine yeni bir parfüm daha katılıyor. İlk defa Avon kampanya 11 kataloğunda satışa sunulacak olan City Rysh parfüm çeşitleri bay ve bayanlar için özel olarak üretildi işte o çok özel parfümler.

City Rush Bayan Parfüm
Kadınlar için mürdüm eriği ve siyah yıldız çiçeği ile üretilen ve ayrıca bileşenleri arasında odunsu kokular yer alıyor. City Rush For Her EDP ile yeni büyüleyici parfüm ile şehrin büyüsü sizinle oluyor.

City Rush Erkek Parfüm
Erkeklerin vazgeçilmez koku çeşidi olan odunsu kokulara ek olarak baharat notaları sunan City Rush For Him EDT Siyah yıldız çiçeğinin heyecan verisi etkisi ile çekici kişiliğinizi yansıtan çok özel bir parfümdür.

City Rush Parfümler Kol Saati Hediyeli + %40 İndirim
Satışa sunulması onuruna City Rush bayan parfüm ve City Rush Erkek parfüm çeşitlerinden hangisi alırsanız yanında şık Quartz donanımlı timsah derisi görünümlü saat hediye hemde %40 indirimli olarak sahip olacaksınız.

Avon Kampanya 11 indirimli Parfümler

Avon Ekim katalog sayfalarında özellikle deodorant hediyeli parfümler dikkat çekiyor. Bay ve bayanların gözde parfüm çeşitleri parfüm markanızın sevilen sprey deodorant hediyesi ile satılıyor. işte o markalar ve ürün kodları aşağıdadır.

Full Speed Erkek Parfüm Sprey Deodorant Hediyeli
Türkiyenin bir numaralı parfüm markası olan avon Full Speed Edt Aromatik ağaç kokuları ile Türkiyede erkeklerin gözde parfüm markası şimdi yanında Sprey deodorant hediyesi ile satışa sunulmıştır.
Ürün Paket Kodu: 10882 – 75ml

Wilderness Erkek Parfüm Sprey Deodorant Hediyeli
Erkeklerin bir diğer gözde parfüm markası olan Wilderness Edt aromatik ağaç kokuları ve kalıcı kokusu ile dikkat çeken Wilderness parfüm yanında aynı markanın ürünü sprey deodorant hediyedir.
Ürün Paket Kodu: 10883 – 100ml

Incandessence Bayan Parfüm Sprey Deodorant Hediye
Bayanlar için çok süper bir parfüm olarak tüm bayanların mutlaka kullanması gereken bir koku olarak Çiçek Kokularından oluşan Incandessence EDP yanında Incandessence Sprey Deodorant Hediyelidir.
Ürün Paket Kodu: 10885 – 50ml

Treselle Bayan Parfüm Sprey Deodorant Hediye
Tropikal çiçek kokularının gözde kokusu olan Treselle en özel ve kalıcı kokusu şimdi yanında Treselle Sprey deodorant hediyesi ile kaçırılmayacak cazip indirimlerle satışa sunulmaktadır.
Ürün Paket Kodu: 10884 – 50ml

Avon Kampanya 11 İndirime Giren Parfümler

Ayın indirimli parfümleri aşağıda markalar olarak listelenecektir. Sitemizin Ana Sayfasında tüm parfüm çeşitleri ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

  • Far Away Exotic
  • Celebre
  • Secret Fantasy Star
  • My Vibe
  • Scentini
  • Simply Because
  • Individual Blue Free
  • Musk For Men
  • Pure O2

Kaynak: Avon Kampanya 11

   Paylaş