Avon Temsilcisi Ol

Beğendiğiniz avon parfüm fiyatlarını takip etmeniz artık çok kolay hale getirilmiştir. Nasılmı sizler için hazırladığımız Avon parfüm kataloğu sayesinde tüm kampanyalara özel avon parfüm fiyatları bu sayfada image olarak yer alan Avon parfüm kataloğu ile güncel fiyat bilgisine web sitemizdeki ürün sayfaları haricinde ulaşabilirsiniz.

Avon Kampanya 9 Avon Parfüm Kataloğu

Avon Ağustos kataloğu olarakta bilinen Avon Kampanya 9 kataloğu 31 ağustos 2012 tarihine kadar geçerli olup bu sayfada yer alan bilgiler ve satış kısmındaki ürün fiyatları her yeni katalogda güncellenmektedir. Avon parfüm kataloğu sadece avon parfüm sayfalarını içermektedir. Diğer avon ürünlerini incelemek için www.avonsiparis.gen.tr web sitesinden online avon katalog imkanından ücretsiz ve dilediğiniz an istifade edebilirsiniz.

Avon Ağustos Kataloğu İndirimli Parfümler

Tüm kataloglarda %60’varan indirimler sunan Avon parfüm kataloğunu mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aşağıda geçerli olan avon kampanyasına ait indirimli satışa sunulan ve kaçırılmaması gereken avon parfüm indirimleri bulacaksınız.

  • Incandessence bayan parfüm süper teklif sayfasında yer alarak 25 TLlik parfüm alışverişinizde bu çok özel parfüme 67 TL yerine sadece 24 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Celebre bayan parfüm paketi 3 ürün bir arada sadece ve sadece 33 TL Avon Celebre Edt alana yanında yine markanın çok özel ürünleri olan Celebre Sprey ve Roll-on deodorant hediye edilmektedir.
  • Avon Erkek parfüm serisine yeni katılan Individul Blue Free Edt satışa sunulması onuruna yanında 2 adet hediye ile ve süper indirimli geliyor. Individual Blue Free EDT Alana Ferahlatıcı Traş sonrası balmı ve On Duty Roll-on deodorant hediye edilmektedir.
  • Bayanların her an yanında taşıyabilecekleri Seyahat boyu 30ml parfümler %60 indirimli olarak satılıyor.
  • Scentini bayan parfümler yeni çeşitleri ilede zenginleşerek en uygun fiyat ile satışa devam ediyor.
  • Bay ve bayan parfümlerde Avon kampanya 9 kataloğuna özel %55 indirimli ürünler işte o markalar. Secret Fantasy Star Edt, My Vibe Edt, Pure 02 bayan ve erkek parfümler ile Treselle Mystique Edt ve erkeklerin gözde parfümü olan Wilderness Edt siz değerli avon kullanıcıları için %55 indirimlidir. Bitmedi dahası var Simply because parfüm çeşitleride aynı şekilde bay ve bayanlar için %55 indirimli parfümler arasında yer almaktadır.
  • Avon Parfüm kataloğu yılın en uygun fiyatı ile satılan iki parfüme yer vermektedir. Onlar bayanlar için Today Edp bayan parfüm ve erkekler içinse en özel parfümlerden birisi olan Full Speed Edt erkek parfümü Avon kampanya 9 kataloğunda yılın en uygun fiyatı ile kaçıırlmayacak fırsatlarla sunulmaktadır.

Avon Kampanya 9   –   Son Gün: 1 Ağustos 2012   –   Avon Parfüm Kataloğu