Avon Temsilcisi Ol

Bu sayfadan sadece üyeliksiz avon parfüm sipariş verilmektedir. Sitemize üye olmadan dilediğiniz avon bay & bayan parfümleri avon ürün kodları ile hızlı sipariş gerçekleştirebilirsiniz.

Adınız Soyadınız

E-posta

Telefon

Parfüm Kodu (Zorunlu)
Adet

Parfüm Kodu
Adet

Parfüm Kodu
Adet

Ödeme Şekli Seçiniz

Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz
Kısa Mesaj ( SMS)Email

Teslimat Adresiniz

Avon Parfüm Sipariş

Dünyanın en büyük kozmetik markası olan Avon parfüm çeşitleri bay ve bayanlar için en özel kalıcı ve hoş kokusu ile en çok satılan parfümler arasında yer almaktadır. Siz ve sevdikleriniz için beğendiğiniz avon parfümü sitemizde üye olarak yada bu sayfadan hızlı sipariş şeklinde alabilirsiniz.

Avon Parfüm Satış Ödeme Detayları

Web sitemizde anlaşmamız gereği sadece avon parfüm çeşitleri satılmaktadır. Avon parfüm siparişlerinizde ödeme yöntemi olarak 3 farklı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı veremiyoruz. Çünkü kargo firmaları parfüm türü kargoların sigortasız taşınması nedeniyle kapıda ödemesi yasaktır.

Kredi Kartı (Paypal) : Web sitemiz Türkiye ve dünya genelinde satış ve gönderi yapmaktadır. Ödemelerinde kredi kartı tercih edecek olan müşterilerimiz için sanal pos olarak Paypal kullanılmaktadır. 256bit SSL sertifikalı sayfada ödemenizi yapabilirsiniz. Paypal ödeme yöntemi dünya genelinde tüm bankaların kredi kartlarını destekleyen en güvenilir ödeme yöntemlerinden birisidir. Not: Kredi kartına taksit imkanı yoktur

Banka Havale EFT:
Avon parfüm sipariş ödemelerini dileyen müşterilerimiz banka havalesi yada EFT yöntemi ile gerçekleştirebilirler. Anlaşmalı olduğumuz 3 farklı banka Akbank, Finans Bank ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) hesabımıza yapabilirler. Hesap numaralarımız için soldaki menüden hesap bilgileri sayfamıza erişebilir ödemenize müteakip havale bildirimi yaparak siparişinizin anında işleme alınmasını sağlayabilirsiniz.

PTT Posta Çeki: Dileyen müşterilerimiz ise Avon parfüm sipariş ödemelerinde size en yakın Postaneden PTT hesap numaramıza ödeme yapabilirler. Yukarda bahsi geçen ödeme bildirimi sayfasından ödeme bilgisi girerek siparişlerinin kargo işlemlerini başlatabilirler.

Avon Parfüm Kargo ve Teslimat Bilgileri

Ödeme işlemi gerçekleşmiş olan siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde aksi belirtilmedikçe Yurtiçi kargo firması ile sipariş formunda belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilerek gönderi takip kodu sipariş formunda belirtmiş olduğunuz Telefon numarasına kısa mesajla iletilecektir. Hatalı adres bilgisi, Adreste bulunmama gibi durumlarda sitemiz sorumlu tutulamaz. Kargoda zarar görün ürünlerin sorumluluğu web sitemize aittir.

Avon Parfüm Sipariş İptal iade İşlemleri

Web sitemiz avon kuralları çerçevesinde İadesi uygun olan ürünleri gönül rahatlığı ile iade etmeniz mümkün kılınmıştır.