Avon Temsilcisi Ol

Black Suede EDT

Sabit fikirli ve klasik yaşayan insanlar vardırya, hani eskiye ve eski günlere özlem duyan işte sizler için muhteşem ama bir okadarda klasik bir parfüm olan Black Suede EDT kaçırılmaz fırsatlarla geliyor. Odunsu ve oryantal kokusu ile modern erkeklerin klasik kokusu mutlaka denemeniz gereken aaromalar arasında yer alıyor. Beğenmeyenler sorun değil 40 gün içinde Avon iade garantisinden yararlanın.

Klasik Parfüm

Black Suede Erkek Parfüm
Odunsu ve oryantal kokuların aynı parfümde buluştuğu ender markalardan birisi olarak Black Suede EDT tercih edebilirsiniz. Kendine güvenen samumi erkeklerin kokusu özellikle odunsu ve oryantal aromalardan vazgeçemeyenler içindir. Amber, paçuli ve misk’in muhteşem birlikteliği ilk deneyimden itibaren kalıcılığa hayran kalacaksınız.

Black Suede Sport Çıktı
Klasik kokulardan hoşlanıp, hareketli ve spor yapmayı sevenler için gün boyu enerjik kalmanızı sağlayacak yeni ürün satışa çıktı. Özellikle ferahlatıcı aromalara hayran kalacaksınız.

Devam Ürünleri İle Muhteşem Etki
Kokunuzun daha kalıcı ve etkili olması için iki farklı devam ürünü tercih edebilirsiniz. Bunun için Black Suede sprey ve roll-on deodorant bir çok kampanyada hediye edilmektedir.

17087

Yorum yapılmamış