Celebre Edt bayan parfümü çiçeksi ve meyve kokularından oluşan en kalıcı ve değer bulan parfümler arasında çoktan yerini almış durumdadır. Celebre Bayan Parfüm romantik ve zarif bir parfüm hayal edenler için kaçırılmayacak fırsatlar ile tüm avon kataloglarındaki yerini almaktadır. Celebre Bayan Parfüm gününüzü güzelleştiren çiçeksi kokular ile çok özel bir ortam hazırlıyor. Romantik ve çiçeksi kokunuzla unutulmaz olacaksınız.

Avon Celebre EDT

Çiçeksi zerafeti gün boyu yaşamak ve yaşatmak isteyenlerin kalıcı kokusu olan Avon Celebre Edt ile gelen beyaz şeftali ve beyaz çiçeklerin büyülü ortamında kuş üzümü bitkisinin ferahlatıcı anlarını doyasıya yaşamak isteyen bayanlara özeldir. Celebre Bayan Parfüm ile sade zarif ve romantik anların başlangıcı kokunuz sizinle her yerde olacaktır.

Celebre Bayan Parfüm Celebre Deodorant

Avon Celebra bayan parfümünüz sizi gün boyu farklı bir ortamı yaşatırken devam ürünleri olan Celebre Sprey ve Roll-on deodorant ile gün boyu ter problemine karşı etkin koruma sunacaktır. Çok özel kokuya sahip olan Celebre Deodorant çeşitleri bir çok katalogda parfüm alana hediye ediliyor.

Ürün Kodu: 55055 – 50ml
Celebre Bayan Parfüm   Paylaş

Celebre için 1 yorum yapılmış


Anonim

Harika bir koku ayrıca erkeklerin çok beğendiği bir koku ..