Eski Fiyat:

Satış Fiyatı : 55.00TL

Adet

Her yaş için kullanımı uygun ve çok ekonomik gir parfüm Celebre EDT Frenk üzümü, manolya ve şeftali’nin muhteşem uyumu ile ortaya çıkan bu kokuya hayran kalacaksınız. Canlı, çoşkulu ve bir okadarda fenimen bir koku deneyimi sunacak olup asla vazgeçemeyeciğiniz kokularınız arasında yer alacaktır. Kokunuzu daha kalıcı hale getirmeniz için özel üretilen devam ürünleri ile kokunuz cildinizle tam uyumlu olup günlerce üzerinizden çıkmayan bir etki bırakacaktır.

Avon Celebre EDT

Çiçeksi zerafeti gün boyu yaşamak ve yaşatmak isteyenlerin kalıcı kokusu olan Avon Celebre Edt ile gelen beyaz şeftali ve beyaz çiçeklerin büyülü ortamında kuş üzümü bitkisinin ferahlatıcı anlarını doyasıya yaşamak isteyen bayanlara özeldir. Celebre Bayan Parfüm ile sade zarif ve romantik anların başlangıcı kokunuz sizinle her yerde olacaktır.

Celebre Bayan Parfüm Celebre Deodorant

Avon Celebra bayan parfümünüz sizi gün boyu farklı bir ortamı yaşatırken devam ürünleri olan Celebre Sprey ve Roll-on deodorant ile gün boyu ter problemine karşı etkin koruma sunacaktır. Çok özel kokuya sahip olan Celebre Deodorant çeşitleri bir çok katalogda parfüm alana hediye ediliyor.

Ürün Kodu: 55055 – 50ml

blogger Celebre Bayan Parfümdelicious Celebre Bayan Parfümdiigo Celebre Bayan Parfümstumbleupon Celebre Bayan Parfümtumblr Celebre Bayan Parfümfriendfeed Celebre Bayan Parfümlivejournal Celebre Bayan Parfümreddit Celebre Bayan Parfümlinkedin Celebre Bayan Parfümshare 16 16 Celebre Bayan Parfüm

1 Comments

1 Yorum → “Celebre Bayan Parfüm”


  1. Anonim

    1yearago

    Harika bir koku ayrıca erkeklerin çok beğendiği bir koku ..


Yorum Yapın