Avon Temsilcisi Ol

Güzel koku tüm bayanların ortak özelliklerinden birisi olmaya devam ediyor. Avon 126 yıllık parfüm deneyimini Tüm dünyadaki kadınlar için hazırlamış olduğu en özel kokular ile göstermeye devam ediyor. İşte siz değerli bayanlar için yeni süper bir koku daha City Rush Bayan parfüm tanıtımını Ünlü oyuncu Milla Jojovich yapmış ve ilk kampanyada satış rekorları kıran tek parfüm olan city Rush parfüm tüm deneyiminizi yeniden oluşturacaktır.

City Rush Bayan EDP

Siz ve sevdikleriniz için heyecan uyandıran bir parfüm olan City Rush Bayan EDP bayan parfümü özel kılan özellikler arasında kremsi ağaç kokularına ek olarak siyah yıldız çiçeği ve leziz mürdüm erik kokularını bir arada yaşayabileceğiniz tek parfüm olarak satışa sunulan City Rush Bayan Parfüm kaçırılmayacak fırsatlarlar her zaman sahip olabilirsiniz

City Rush Bayan Parfüm Satış

Sitemizde yer alan dünya ünlü avon parfüm çeşitleri gibi City Rush for Her EDP yine siizn için size özel olarak kapıda ödeme ve süpriz hediyelerimiz ile satışa devam ediyoruz. Siz ve sevdikeleriniz için muhteşem bir hediye seçeneği olarakta alabileceğiniz City Rush Bayan parfüm her zaman tavsiyemizdir.

Ürün Kodu: 10808 – 50ml
City Rush Bayan Parfüm

Yorum yapılmamış