Avon Temsilcisi Ol

Avon erkek parfüm çeşitleri her geçen gün artmaya devam ediyor. Avon 2012 yılına özel dünyaca ünlü bir parfüm daha geliyor. City Rush Erkek Parfüm dünyaca ünlü bir parfüm markası olup siz ve sevdikleriniz için çok özel bir kokudur. Siz ve ayrıca eşiniz ve sevdiğiniz bayan içinde City Rush Bayan Parfüm çeşidi ile bu özel parfümü ve siz ve sevdiklerinize sunmayı amaçlıyoruz. Dünyaca ünlü top model tarafından tanıtılıp satışa sunulmuş olan City Rush Erkek parfüm her kampanya kazandırmaya devam ediyor. İndirim ve hediyeli satışlarla bay ve bayanların gözde parfüm markası olacağa benziyor.

City Rush Erkek EDT

Siyah yıldız çiçeği ve burbon bitkisinin nadir bulunan aromalarını gün boyu üzerinde hissetmek isteyen erkekler için ayrıca City Rush Erkek EDT içeriğinde kaşmirin kremsi notaları ile gün boyu kalıcı ve süper bir parfüm deneyimi yaşamak ve yaşatmak isterseniz sizlere tavsiyemiz hemen bir City Rush Erkek EDT erkek parfüm almanız olacaktır.

City Rush Erkek Parfüm Satış

Bu çok özel parfümü indirim ve kaçırılmayacak fırsatlarla hemen web sitemizden kapıda ödeme kolaylığı ile alabilirsiniz. Beğenmeyenler için koşulsuz iade imkanı sunduğumuz bu parfüm siz ve sevdiklerinizin koku deneyimini baştan sona değiştirecektir.

Ürün Kodu: 10809 – 75ml
City Rush Erkek Parfüm

Yorum yapılmamış