Avon Temsilcisi Ol

Elite Gentleman EDT

Avon’da satılan bir çok parfüm markası ünlü isimlerle özdeşleşmiştir. Onlardan biride Türkiye’nin en centilmen erkeği seçiken Engin Altan Düzyatan olup, ilk olarak 2013 yılında satışına başlayan Elite Gentleman serisi ile devam etmektedir. Centilmen erkeklere yönelik bu koku ile çok farklı bir deneyim yaşamaya hazırmısınız?

Centilmen Erkek Kokusu

Elite Gentleman Erkek Parfüm
Odunsu ve Oryantal aromalardan meydana gelen kokunuz size çekicilik, stil ve cazibe kazandıracaktır. ÜSt notalarına eşsiz bir ferahlık katan ardıç ağacı ile başlayan karkı konulmaz aromalar, zengin kakule ile devam etmektedir. Alt notalarda ise çekicilik ve dayanılmaz kokusu ile sedir ağacı sizi karşılamaktadır. Sofistike bir koku deneyimi yaşayacağınız Elite Gentleman EDT ile daha şık ve karizmatik olacaksınız.

Elite Gentleman Untailored
Daha ferah ve hafif bir koku deneyimi yaşamak isteyenler için Elite Gentleman Untailored 2014 yılında satışına başlamış olan kokunuz yine Engin Altan Düzyatan tarafından önerilmektedir. Selvi ağacının aromasına ek olarak tayland fesleğeni ve kaşmir ile oluşmaktadır. Daha ferah ve daha çekiciliği yaşamalısınız.

Elite Gentleman Sprey Deodorant
Parfümlerinizin daha etkili ve kalıcı olması için kullanabileceğiniz devam ürünleri olarak sadece sprey deodorant bulunmaktadır. Bir çok kampayada hediye edilmektedir. Fırsatları sitemizden takip edebilirsiniz.

15997

Yorum yapılmamış