Far Away EDP

Yıllardır vazgeçilmeyen kokular vardırya gerek kalıcı ve etkileyici kokusu gerekse soft bir şekilde tasarlanan şişe tasarımı ile vazgeçemediğimiz işte onlara örnek bir marka Far Away EDP Avon kullanıcılarının yıllardır değişmez markası Far Away kadınlar arasında sürekli favori olmaya devam ediyor. Birden fazla çeşidi bulunan Far Away’ın en çok tercih edilen çeşidi hiç şüphesiz Far Away EDP olanıdır. Bakalım bu parfüm hangi özelliğinden dolayı kadınlar arasında bu kadar çok tutuluyor hemen aromalarını inceleyelim.

Oryantal Parfüm Çeşitleri

Far Away Bayan Parfüm
Çiçeksi ve oryantal bir koku olup, tamda kadınların aradığı özellikleri içermektedir. Egzotik ve tropikal çiçek özlerini sonuna kadar yaşayacağınız Far Away Bayan Parfüm ile sadece çiçeksi kokular değil aynı zamanda tropik meyveler ve hafif odunsu kokuları doyasıya yaşayacaksınız. Sandal ağacı ve amber kokuları çevrenizdeki herkesi kendine hayran bırakacak ve mutlaka parfümüzünün markası merak konusu olacaktır. Yasemin’in baştan çıkaran kokusuna ek olarak şeftalinin ferahlatıcı etkisi bulunduğunuz ortamları tazeleyecektir.

30ml – 50ml – 100ml Çeşitleri İle Kokun Hep Yanında
Çok sevilen parfümünüz Far Away EDP sunduğu seçenekleri ilede dikkat çekmeye devam ediyor. Ekonomik olsun ve yanımda taşıma imkanı olsun diyenler için 30ml yada aylarca bitmesin diyenler için 100ml şişesinde üretilen kokunun dilediğiniz formunu seçebilirsiniz. Yok ben klasik olanı kullanacağım diyenler içinde 50ml klasik şişesi ile sizleri kalıcı kokusu ve süper fiyatı ile memnun etmeye devam edecektir.

Devam Ürünleri İle Uzun Süren Etki
Parfümünüzü daha etkin ve kalıcı hale getirmek için yapmanız gereken devam ürünleri ile kullanmaktır. Far Away EDP devam ürünleri için 3 farklı ürün satışa sunulmuş olup, bunlar Roll-on ve Sprey Deodorant yanısıra Far Away Cilt Yumuşatıcı tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Bir çok kampanyada bu devam ürünlerine hediye olarak sahip olabilirsiniz.

Far Away Exotic Satıştan Kaldırıldı
Her kampanya yenilenen avon parfüm sayfası yeni ürünler, markala eklendiği gibi bazı ürünlerde satıştan tamamen yada geçici olarak kaldırılmaktadır. Onlardan biride bir dönem çok sevilen Far Away Exotic olup, kısa bir zaman sonra yeniden satışa başlamasını umut ediyoruz. Exotic’i merak edenler Far Away 100ml denesinler.

Ürün Kodu: 20002 (Far Away 50ml)   Paylaş

Yorum yapılmamış