Avon Temsilcisi Ol

Fleur EDP

Kadınlar gününe özel bir kampanya ile sevenlerinin karşısına çıkan Avon K3 ile birlikte iki yeni parfüm markasıda satışa çıkıyor. Luck La Vie EDP ve bu ayın favori ürünü olan Avon Fleur EDP çok dikkat çekmektedir. Şişe tasarımı bir dönem en çok satılan markalardan birisi Slip İntoyu andırdmaktadır.

Fleur EDP

Avon Fleur Bayan Parfüm
Çiçeksi ve meyveli kokulardan oluşan Fleur EDP yaklaşan sıcak mevsimine özel kokulardan biri olduğu söylenebilir. Daha önce hiç denemediğiniz aromaları içeren Fleur EDP özellikle süsen çiçeği, bulgar gülü ve kırmızı çarkıfelek meyvesi ile romantik, duygusal ve aynı zamanda bir okadarda ferahlatıcı bir koku deneyimi yaşamanızı sunacaktırç. Sizde farklı bir deneyim yaşamak isterseniz mutlaka almalısınız.

Fleur Vücut Losyonunu Deneyin
İlk olarak Avon Nisan Kataloğu 2015’te satışa çıkacak olan Avon Fleur EDP devam ürünleri olarak vücut losyonu ile birlikte satışa sunulacaktır. İlk kampanyada %50 indirimli olan parfümünüz aynı zamanda vücut losyonuna sadece 1 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Temsilciler denemek ve denetmek için panorama dergisinden satın alabilirler.

Nasıl Satın Alabilirim?
Türkiye’nin her yerinde bulabileceğiniz Avon temsilcileri yada http://www.avonsiparis.gen.tr sitesinden online sipariş ile sahip olabilirsiniz. İlk defa satışa çıkan parfümden memnun kalmayanlar 30 gün içinde koşulsuz iade edebilirler.

Yorum yapılmamış