Avon Temsilcisi Ol

Full Speed Adrenaline EDT

Genelde insanlar ağır kokulardan şikayet eder kalıcı, etkili fakat bir okadarda ferahlatıcı bir aroma isterler, işte size tüm imkanları sağlayacak bir marka Full Speed geçtiğimiz yıla kadar tek ürünle erkeklerin gözdesi olan marka şimdi yeni üyesi ile hem kalıcı, etkili, ve daha ferah bir deneyim sunuyor.

Adrenalin Parfümü

Full Speed Adrenaline Erkek Parfüm
Özellikle maceracı ve hareketli erkekleri n tercihi olan kokuyu yanınızdan hiç ayıramayacaksınız. Aromatik meyve kokulardan oluşmakta olup, bu kapsamda turunçgil ve şipre aromaları içermektedir. Kocaman 100ml şişesi ile aylarca kullanabileceğiniz Full Speed Adrenaline EDT erkeksi sedir ağacı ve italyan mandalinasının karşı konulmaz kokularını içermektedir. Amber, misk ve aynı şekilde serinletici nane etkisi ile gezmek, spor yapmak ve hayatı dolu dolu yaşamaktan sürekli keyf alacaksınız. Heyecan verici ve nefes kesici bu parfüm’ü denemelisiniz.

Full Speed EDT
Markanın ilk ve klasik ürünü olan Full Speed EDT ise kendine özgü şişe tasarımı ise odunsu ve turunçgil kokuları içermektedir. Aşk kokuları grubunda yer alan bu koku ise karşınızdaki insanları sürekli etkileyecektir.

Full Speed Deodorant
Kokunuzun daha kalıcı ve etkili olması için devam ürünleri kullanabilirsiniz. Bunun için Full Speed Sprey ve Roll-on deodorant çeşitleri bulunmaktadır. Kampanyaları takip eden biriyseniz hediye olarak alabilirsiniz.
17313

Yorum yapılmamış