Avon Temsilcisi Ol

Mesmerize Erkek EDT

Her yıl yeniliklere büyük önem veren Avon özellikle parfüm çeşitliliğinde adeta çığır açar hale geldi. Sadece kadınlar değil erkekler içinde onlarca parfüm markasını bir araya getiren marka sürekli yenilerini sunmaktadır. İşte onlardan biri daha 14 Şubat’a özel olarak sunulan Mesmerize ile hem kadınlar hemde erkekler çok özel bir deneyim yaşayacaklar. İlk olarak Avon Şubat Kataloğu 2015 ile satışa çıkan olan kokuyu mutlaka denemelisiniz.

Mesmerize Erkek

Mesmerize Erkek Parfüm
Erkeklerin vazgeçilmezi odunsu kokulara bu sefer hanımlar karşı konulmaz aroması oryantal kokular eşlik etmekktedir. Mesmerize Erkek EDT aynı zamanda koku bütünlüğü yaşamak isteyen çiftlerede fırsat sunarak hem kadın, hem erkek formunu üretmiş ve satışa sunmuştur. Zengin odunsu kokulara ferahlatıcı turunçgil aromaları eşlik etmektedir. Aynı zamanda yine tutkunu olacağınız hafif baharat aromaları ile oryantal kokuları harmnalamış görünüyor. 100ml şişesinde aylarca kullanabileceğiniz Mesmerize Erkek Parfüm 31,50 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Mesmerize Kadın Parfüm
Eşiniz ile aynı koku markasını kullanmak isterseniz Avon Mesmerize Kadın EDT size bu imkanı fazlası ile sunmaktadır. Çiçeksi ve oryantal kokusuna hayran kalacağınız Mesmerize Kadın formundan asla vazgeçemeyeceksiniz.

31,50 TL’den Başlayan Fiyatlarla
İlk olarak Avon Kampanya 2’de satışa başlayacak olan Mesmerize Parfüm çeşitleri kampanyalı olarak 31,50 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yine ilk kampanyasına özel çanta hediyesi ile gönderilmektedir.
27928

Yorum yapılmamış