Avon Temsilcisi Ol

Mesmerize Kadın EDT

2015 Yılına bir çok yenilik ile başlayan Avon Parfüm serisine yıllarca favori olacak bir markayı daha katıyor. İlk olarak Avon Şubat Kataloğu 2015 ile satışa çıkacak olan koku hem kadınlar hemde erkekler için çok özel olduğunu ilk denediğiniz anda anlayacaksınız.

Mesmerize Kadın

Mesmerize Bayan Parfüm
Kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile sevenlerinin karşısına çıkan Mesmerize Kadın EDT hanımların vazgeçilmez koku türü olan Çiçeksi ve Oryantal aromalar içermektedir. Aşk ve duygusal bir koku deneyimi yaşamak isteyenler için zarif çiçek kokularına ek olarak hafif odunsu aromalar eşlik etmektedir. Tabiki son aşama ise karşı konulmaz oryantal aromalar ile gerçekleşmektedir. 50ml boyutunda üretilmiş olup, mutlaka denemelisiniz.

Mesmerize Erkek Parfüm
Erkeklerin asla vazgeçilmez koku türü olan odunsu aromalara bu sefer kadınlar için vazgeçilmez olan oryantal aromalar eşlik etmektedir. Oldukça kalıcı olan kokunuz 100ml şişesi ile aylarca hep sizinle olacaktır.

30’50 TL’den Başlayan Fiyatlarla
14 Şubat için özel hazırlanan Avon Mesmerize Parfüm özellikle çiftlere tavsiye edilmektedir. Koku bütünlüğü sağlamak isteyen çifler için ilk kampanya tek alımlarda 31,50 TL olup herhangi iki tane aldığınızda ise sadece 59,95 TL ödeyeceksiniz. Fırsatlar bununla bitmiyor. Ayrıca yine Avon Kampanya 2 kapsamında yanında çok özel çantası ile hediye edilmektedir. Bu fiyat ve hediyeler sadece K2 için geçerlidir. Diğer kampanyalarda farklı fiyat ve hediyeler ile karşılaşacağınız unutmamalısınız.
35297

Yorum yapılmamış