avon-scent-essence
Scent Essence (3 Çeşit)

Kadınlar için tek marka ama 3 farklı koku çeşidi ile kalbinizde uzun yıllar yer edecek bir marka satışa çıkıyor. Scent Essence olarak çiçeksi, meyveli ve ferahlatıcı, enerji verici kokuları 2015’in ilk kampanyası ile birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor. Fiyatı ise inanılmaz ekonomik olduğunu göreceksiniz.

little-pink-dress
Little Pink Dress

Hani bazı kokular olur ya kalitesinden emin olduğunuz yeni bir ürünü çıksa bile merak edip alırız. İşte o markalardan birisi Little kadınların yıllardır vazgeçilmezi olan koku şimdi pembe şişesi ile Little Pink Dress EDP ile karşımıza çıkıyor. Pembe yasemin ve şakayık kokularını denemelisiniz.

Outspoken-by-fergie
Outspoken by Fergie

Dünyaca ünlü yıldızlar adına üretilen kokulardan birisi olan Outspoken by Fergie EDP hanımların asla vazgeçilmez aromalarından olan çiçeksi ve meyveli kokuları içermektedir. Özellikle yaban mersini ile bulunduğunuz her ortamda diğer kokulardan sıyrılarak farkedilmenizi sağlar.

femme-edp
Avon Femme

Bir parfümden daha fazlasını arayanlar için Femme EDP çiçeksi kokular içermektedir. Aynı zamanda devam ürünleri ile cildinizin bakımlı ve narin kalmasını sağlarken yine banyoların vazgeçilmezi duş jelinizi aynı markadan kullanma imkanı bulacak. Bu sayede sürekli kalıcı bir deneyim yaşayacaksınız.

incandessence-edp
Incandessence

Çiçek kokulardan oluşan Avon Incandessence Bayan Parfüm Romantik kadınların büyüleyici kokusu şimdi siz hanımlar için benzersiz fırsatlarla geliyor. Incandessence Bayan Parfüm içeriğinde İnci çiçeği ve orkidenin vazgeçilmez aromasına şakayık bitkisinin eşsiz kokusu eşlik etmektedir.

avon-perceive-kadin
Perceive Kadın

Çiçeksi ve oryantal kokulardan vazgeçemeyenlerin markası Perceive Kadın EDP her kampanya en çok satılan kokular arasında yer almaktadır. Devam ürünleri olarak kullanabileceğiniz Perceive vücut losyonu ile kokunun daha etkili ve kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. En dikkat çekici kampanyaları görmek için tıklayınız.

femme-hediye-seti
Aralık Kataloğu 2014

2014 yılı son kampanyası olması ve yılbaşı hediyeleri nedeniyle daha bir önem kazanmış olan kampanya 14 indirimleri arasında her zaman ki gibi parfüm çeşitleri öne çıkmış görünüyor. Özellikle Femme ve Elite Gentleman Untailored hediye setlerini mutlaka incelemeniz tavsiye edilir. 3’lü paket fırsatları tek ürün fiyatına sunuluyor.

unique-rose
Unique Rose Kadın

Kadın parfümlerinde pek alışkın olmadığımız bir aroma odunsu kokuları Unique Rose ile deneyeceksiniz. Bunun dışında ayrıca Şipre ve Meyveli aromalar içeren 50ml olarak üretilmiştir. Siyah paçuli, pembe gül ve kan portakalı’nın ferahlatıcı aromasına ek olarak kadınların vazgeçilmezi oryantal kokusu öne çıkıyor.

christian-lacroix-ambre-edp
Christian Lacroix Ambre Kadın

Daha önce kullananların kalitesinden %100 emin olduğu bir marka Christian Lacroix kendine özgü kokusu ve şişe tasarımı ile yıllardır premium markalar arasında yer alan kokunuz şimdi yeni ürünü ile karşımıza çıkıyor. Christian Lacroix Ambre Kadın EDP ilk olarak Kasım Kataloğu ile satışa başlandı.

fire-me-up
Color Scents Bayan Parfümleri

Özellikle genç ve maceraperest hanımlar için özel üretilmiş olan ve seçim yapmakta zorlanacağınız 3 farklı kokuyu bir arada sunan bir marka Color Scents kalıcı etkisi ve muhteşem fiyatı ile tutkunu olacağınız bir parfümdür. Make Me Wonder, Fire Me Up, Make Me Smile hemen incelemek için tıklayın.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234