Fleur Bayan Parfüm

Özellikle yaklaşan sıcak yaz aylarına özel bir koku Fleur EDP şişe tarzı eskiden en çok satılan Slip İntoyu andırmakta olup, koku türü ise kadınların vazgeçilmezi çiçeksi ve meyveli aromalardan oluşmaktadır. Kokunuzu daha kalıcı hale getirmeniz için vücut losyonu ile birlikte satışa çıkmıştır.

Rare Pearls

Çiçeksi kokular tüm bayanların vazgeçilmezi olduğu bir gerçek ya peki aynı zamanda şipre aromalarını hiç denediniz mi? muhteşem bir uyum içerdiğini Rare Pearls EDP ile ilk deneyimde anlayacaksınız. Dünyaca ünlü parfüm markası tarafından kadınlara özel üretilen Rare çeşitlerini mutlaka incelemelisiniz.

Mesmerize Kadın

Kadınların vazgeçilmez oryantal ve çiçeksi kokuları içeren çok özel bir parfüm daha satışa çıkıyor. Hemde çiflere özel kadın, erkek formu ile koku bütünlüğü sağlamanız amaçlanmıştır. 30 TL’dden başlayan ekonomik fiyatı ile Mesmerize Bayan Parfüm’ü mutlaka denemelisiniz.

Avon Femme

Bir parfümden daha fazlasını arayanlar için Femme EDP çiçeksi kokular içermektedir. Aynı zamanda devam ürünleri ile cildinizin bakımlı ve narin kalmasını sağlarken yine banyoların vazgeçilmezi duş jelinizi aynı markadan kullanma imkanı bulacak. Bu sayede sürekli kalıcı bir deneyim yaşayacaksınız.

Pur Blanca

Kadınların gözdesi çiçeksi kokulara en güzel örnek hiç şüphesiz Pur Blanca Bayan Parfüm olup, frezya ve ylang ylang ile daha önce hiç farketmediğiniz koku deneyimini sonuna kadar yaşayacaksınız. Ekonomik fiyatı ile asla vazgeçemeyecek ve yanınızdan hiç ayıramayacaksınız.

Little Black Dress

Avon’un bayan parfüm çeşitleri arasında en çok tercih edilen Little Black Dress EDP ile sizde kalıcı oryantal ve misk kokularını yaşayacaksınız. Devam ürünleri ile kokunuzu daha etkin hale getirecek aynı zamanda kullandığınız parfüm markası sürekli merak konusu olacaktır.

Scent Essence (3 Çeşit)

Kadınlar için tek marka ama 3 farklı koku çeşidi ile kalbinizde uzun yıllar yer edecek bir marka satışa çıkıyor. Scent Essence olarak çiçeksi, meyveli ve ferahlatıcı, enerji verici kokuları 2015’in ilk kampanyası ile birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor. Fiyatı ise inanılmaz ekonomik olduğunu göreceksiniz.

Little Pink Dress

Hani bazı kokular olur ya kalitesinden emin olduğunuz yeni bir ürünü çıksa bile merak edip alırız. İşte o markalardan birisi Little kadınların yıllardır vazgeçilmezi olan koku şimdi pembe şişesi ile Little Pink Dress EDP ile karşımıza çıkıyor. Pembe yasemin ve şakayık kokularını denemelisiniz.

Outspoken by Fergie

Dünyaca ünlü yıldızlar adına üretilen kokulardan birisi olan Outspoken by Fergie EDP hanımların asla vazgeçilmez aromalarından olan çiçeksi ve meyveli kokuları içermektedir. Özellikle yaban mersini ile bulunduğunuz her ortamda diğer kokulardan sıyrılarak farkedilmenizi sağlar.

Unique Rose Kadın

Kadın parfümlerinde pek alışkın olmadığımız bir aroma odunsu kokuları Unique Rose ile deneyeceksiniz. Bunun dışında ayrıca Şipre ve Meyveli aromalar içeren 50ml olarak üretilmiştir. Siyah paçuli, pembe gül ve kan portakalı’nın ferahlatıcı aromasına ek olarak kadınların vazgeçilmezi oryantal kokusu öne çıkıyor.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123