Avon Temsilcisi Ol

Rare Pearls EDP

Çiçeksi ve şipre kokularından hoşlanan bayanların en özel kokusu Rare Pearls EDP çekici ve göz alıcı kokusu ile karşı konulmaz ortamlar hazırlamaktadır. Kadınlara yönelik markalar arasında Dünyaca ünlü parfüm markası olan Rare tarafından özenle hazırlanmış olan bu kokudan asla vazgeçemeyeceksiniz. İki farklı çeşidi buluna Rare Gold ve Rare Pearls bayan parfüm çeşitleri ile mutlaka denemeniz gereken kokular arasında yer almaktadır.

Çiçek parfümleri

Rare Pearls Bayan Parfüm
Çiçeksi ve Gizemli ve dayanılmaz cazibesi ile Rare Pearls bayan parfüm bileşenleri manolyanın büyüleyici kokusuna eşlik eden erik ve karabiber bitkilerinin muhteşem aroması ve paçuli ile sandal ağacına misk kokuları eşlik etmektedir. Avon kataloglarının vazgeçilmezi bu parfüm tüm parfüm deneyiminizi baştan sona değiştiriyor.

Rare Pearls Gold EDP
Yukardada belirtildiği üzere iki farklı çeşidi bulunan Rare Pearls GOLD ile altın deneyiminde bir koku tavsiye edilmektedir. Kullananların tutkuku olduğu bu koku ise tropikal çiçek kokuları içermektedir. Çiçek kokularını doyasıya yaşamak isteyenler için bizimde öncelikli tavsiyemiz hiç şüphesiz gold olacaktır.

Devam Ürünleri Bulunmuyor
Kokusu ve kalıcılığına güvenen Rare her iki ürün içinde devam ürünleri kullanmaya gerek görmemiştir. Normal fiyatı 67 TL olan bu parfümleri kampanyaları takip etmeniz durumunda 30-35 TL arası bir ücrete alabiliyorsunuz.
80727

Yorum yapılmamış