Avon Temsilcisi Ol

Signature EDT

Daha öncede söylediğimiz gibi insanlar kullandıkları parfümleri ile bazı özellikleri ortaya çıkmaktadır. Özellikle sakin ve olgun erkeklerin kokusu haline gelmiş olan Signature EDT aynı zamanda klasik kokulardan hoşlananların yıllardır vazgeçemedikleri bir marka haline gelmiştir.

Avon Signature

Signature Erkek Parfüm
Erkeklerin alışkın oldukları odunsu kokulardan vazgeçemeyenler için bu sefer odunsu ve meyveli bir koku deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Etkileyici ve karizmatik erkeklere özel olan Signature Erkek Parfüm’ün bir diğer özelliği ise zamana meydan okuyan klasik bir koku olmasıdır. Üst notalarında yeşil elma ve greyfurt ile başlayıp, Orta notalardaki egzotik bambu ve zencefilin çarpıcı etkisi sizi karşılamaktadır. Alt notalarda paçuli, beyaz sedir ve tik ağacı ile tamamlanır. İlk kullanımda tutkunu olacağınız bu kokuyu mutlaka denemelisiniz.

Signature Devam Ürünleri
Daha önce sprey deodorant çeşidi bulunan kokunuzun 2015 yılında devam ürünü olmadığını görmekteyiz. Eminim kısa bir süre içinde devam ürünleri tekrar satışa sunulacaktır. Bazı kampanyalarda hediye edilmektedir.
60042

Yorum yapılmamış