Avon Temsilcisi Ol

Avondan özlenen ve beklenen parfüm tekrardan satışa sunuluyor. Surrender Erkek parfüm bir zamanların o eşsiz kokusu yeniden avon kataloğundaki yerini almıştır. Yokluğu hissedilen Avon surrender tekrardan avon kulalnıcıları ile kaçırılmayacak fırsatlarla sunulan Surrender Erkek Edt özel ve vazgeçilmez erkeklerin kokusu olmaya devam ediyor.

Surrender Erkek EDT

Erkekler için en çok kullanılan koku çeşidi olan odunsu kokulara baharatlı aromaların eşlik ettiği Surrender Erkek Parfüm yıllarca avon kataloğunda en çok satılanlar arasında yer almış olup sonrasında satışına bir süre ara verilmiştir. Avon 2012 yılında hız verdiği kozmetik ve parfüm çeşitlerine Avon Surrender Erkek parfüm çeşitlerini tekrar satışa sunarak devam ediyor.

Surrender Erkek Parfüm Kapıda ödeme imkanı

sitemizden yapacağınız tüm avon parfüm çeşitleri gibi Surrender Erkek parfüm markasıda Türkiye genelinde kargolama ve kapıda ödeme imkanı ile hemen al kapıda ürün tesliminde ödeme yap beğenmedim memnun kalmadım diyenler Avon müşteri memnuniyeti kapsamında iade edebilir ücretinizi geri alabilirsiniz. Süpriz hediyeler ve ücretsiz kargo imkanı bulunan web sitemizden tüm avon parfüm ve deodorant çeşitlerini alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 11471 – 50ml
Surrender Erkek parfüm

Yorum yapılmamış