Avon Temsilcisi Ol

Wilderness EDT

Bir çok insan Avon’u bayanlara özgü ve güzellik ürünler, kozmetikten ibaret sanırken, bir çoğu ise muhteşem erkek parfümleri içeren sayfaları çoktan keşfetti bile, özellikle Wilderness EDT erkekler için çoktan favori haline geldi. Sadece Avon’a özgü bir koku olan Wilderness Erkek Parfüm aromatik ağaç kokuları ile maceracı ve çekici erkeklerin özgün kokusu olmaya devam ediyor. Siz henüz bu koku ile tanışmadınızsa, hemen bir tane alıp denemelisiniz. İlk başta ağır gelen bir koku hissi uyandırsada kadınların dikkatini çekecektir.

Aromatik Ağaç Kokuları

Wilderness Erkek Parfüm
Çekici özelliğini etkin kılan maddeler arasında misk ve amber kokuları arasında yer almaktadır. Amber ve oryantal notalar ile açılan kokunuz paçuli, meşe ve misk ile kalıcığı elde etmektedir. Lavanta, Ardıç ve ferah lavantadan oluşan çok özel bir parfüm olarak siz değerli erkeklere özel üretilmektedir.

Sprey Deodorant İle Kalıcılığı Artırın
Bildiğiniz gibi kokuları daha etkin hale getirmek için kullanılan devam ürünleri Wilderness ilede geliyor. wilderness sprey deodorant ile kokunuz günlerce üzerinizde kalıcı ve etkili hale gelecektir. 100ml boyutu ve ekonomik fiyatı ile dikkat çeken kokuyu denemek için geç kalmayın. Beğenmezseniz bile hiç sorun değil 30 gün içinde koşulsuz şartsız Avon iade garantisinden yararlanabilirsiniz.

Ürün Kodu: 26509   –   100ml

Wilderness için 1 yorum yapılmış


Zafer gülsoy

Kullanmış Olduğum farfümüm az kaldığı için ve kokusunu sevdiğimden aynısı olan wilderness farfümü tercih ettim