Bir çok insan Avon’u bayanlara özgü ve kozmetikten ibaret sanırken, bir çoğu ise muhteşem erkek parfümleri içeren sayfaları çoktan keşfetti bile, özellikle Wilderness EDT kullanıcı gerçekten kendilerini çok şanslı hissedebilir. Çünkü sadece Avon’a özgü bir koku olan Wilderness Erkek Parfüm aromatik ağaç kokuları ile çekici erkeklerin özgün kokusu olmaya devam ediyor. Siz henüz bu koku ile tanışmadınızsa, fırsatı kaçırmadan hemen sitemizden bir tane almalısınız. Unutmayın beğenmezseniz 30 gün içinde Avon iade garantisinden yararlanın.

Wilderness EDT

Karizmatik Erkeklerin çekici ve etkileyici kokusu olarak tüm kataloglarda yer bulan Wilderness Erkek Parfüm ile sizde çekici özelliğini etkin kılan maddeler arasında misk ve amber kokuları arasında yer almaktadır. Amber ve oryantal notalar ile açılan parfümünüz paçuli, meşe ve misk ile kalıcığı elde etmektedir. Lavanta, Ardıç ve ferah lavantadan oluşan çok özel bir parfüm olarak siz değerli erkeklere özel üretilmektedir.

Wilderness Erkek Parfüm ve Deodorant

Wilderness Sprey Deodorant ve Wilderness Roll-On Deodorant çeşitleri bulunan eşsiz parfüm markanızın gün boyu ter kokusuna karşı kullanabileceğiniz devam ürünleri arasında yer almaktadır. Web sitemizden tüm avon parfüm çeşitlerini Türkiyenin her yerinden bir tıkla sipariş verebileceksiniz.

Ürün Kodu: 26509   –   100ml   Paylaş

Yorum yapılmamış